27.02.2024 odbyła  się  uroczystość podziękowania  za pracę p. dyrektor mgr inż. Aleksandrze Kamionce , która kierowała  naszą szkołą przez  22 lata.  W pięknych słowach  podziękowała  za pracę  wszystkim, którzy  przez te  lata z nią  współpracowali  i przyczynili się  do rozkwitu placówki. Ten szczególny dzień  uświetniło swoją obecnością wielu znamienitych gości na czele z panią wójt mgr Małgorzatą Chrapek , która przypomniała  liczne zasługi  byłej już p. dyrektor. Oprócz pani wójt głos  zabrał ks. proboszcz Stefan Klajman, p. sołtys Barbara Herma, przew. Rady Rodziców Marcelina Wróbel  , przedstawiciele grona pedagogicznego oraz emerytowani nauczyciele.  Na zakończenie   uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny " Tyle było dni..."  i podziękowali  p. dyrektor  symbolicznymi laurkami oraz kwiatami.

Od  dnia 28.02. 2024 obowiązki dyrektora placówki pełni   wybrana  w konkursie  mgr Aneta Dudek   związana  z  naszą  szkołą od  pięciu lat, a także  absolwentka  ZSP nr 2.

Nowej pani dyrektor życzymy  dużo  sił, cierpliwości, satysfakcji  oraz  wielu sukcesów  w  kierowaniu    placówką !

PODZIĘKOWANIE PANI DYREKTOR ZA PRACĘ

FaNPAGE