wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do korzystania ze stołówki :-)

uczniowie mogą korzystać także z oferty sklepiku szkolnego, prowadzonego przez spółdzielnię uczniowską.

codziennie można kupić świeżą drożdzówkę, ale  w ofercie nie brakuje też zdrowych przekąsek takich jak suszone owoce i ciastka zbożowe. oczywiście dla słodyczomaniaków też znajdzie się coś na ząb :-)

gdy uczniowie klasy vii prowadzący sklepik postanowią zrobić sobie przerwę, w pogotowiu zostaje automat, w którym również każdy znajdzie coś dla siebie

stołówka szkolna

wszyscy uczniowie mają dostęp do szkolnej stołówki, w której można zjeść śniadanie oraz obiad. nasze posiłki są zróżnicowane, smaczne i domowe.

cena jednego obiadu wynosi jedynie 7 złotych, śniadania 3 złote, herbaty 10 złotych/miesiąc.

od roku szkolnego 2017/2018 opłat za dożywianie dokonujemy przelewem na konto szkoły.

w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę, oraz miesiąc i rok, za który dokonywana jest wpłata

wpłat należy dokonywać do dnia 15-go każdego miesiąca (lub w najbliższym dniu roboczym po tym terminie jeśli 15-ty jest dniem wolnym od pracy) za poprzedni miesiąc.

FaNPAGE

zespół szkolno-przedszkolny nr 2